facebook
przewin w prawo
przewin w lewo
Detektyw Foyle / Foyle's War (2002-2010) PL.[DVDRip / TVRip].XviD-NN / Lektor pl
Detektyw Foyle / Foyle's War (2002-2010) PL.[DVDRip / TVRip].XviD-NN / Lektor pl

Detektyw Foyle / Foyle's War (2002-2010) PL.[DVDRip / TVRip].XviD-NN / Lektor pliNFO:


gatunek:Serial Kryminalny,wojenny
produkcja:Wielka Brytania
premiera:2002-2010
Reżyseria:Giles Foster,Jeremy Silberston,Gavin Millar,David Thacker
Scenariusz:Anthony Horowitz

obsada:Michael Kitchen,Honeysuckle Weeks,Anthony Howell

OPiS:

Detektyw Foyle (ang. Foyle's War) – serial kryminalny produkcji brytyjskiej. Dramatyczne wydarzenia rozgrywają się podczas II wojny światowej.

Tytułowy bohater, detektyw Christopher Foyle, jest policjantem pracującym w angielskim miasteczku Hastings. Jest wdowcem, ma dorosłego syna Andrew, pilota. Prowadzi śledztwa w sprawach kryminalnych, które nierzadko związane są z zawieruchą wojenną. Jego najbliżsi współpracownicy to kierowca płci żeńskiej Sam oraz sierżant Paul Milner, inwalida wojenny w kwiecie wieku. Wspólnie rozpracowują takie sprawy jak morderstwa, nielegalny handel paliwem, działalność faszystów.


Serial składa się z 7 sezonów (22 odcinki)Dane przykładowe na podstawie 1 odcinka

Format : AVI at 994 Kb/s
Length : 701 MB for 1h 38 min. 32s 607ms

Video #0 : MPEG-4 Visual at 858 Kb/s
Aspect : 720 x 416 (1.731) at 29.970 fps

Audio #0 : AC-3 at 128 Kb/s
Infos : 2 kanały, 48,0 KHz


1.Niemka - DVDrip, polski lektor (napisy w scenach pominiętych w polskiej emisji).

II wojna światowa. Do miasteczka Hastings przybywa z Londynu inspektor Christopher Foyle. Co prawda wolałby on znaleźć się na froncie, jednak jego przełożeni bardziej cenią go jako detektywa niż żołnierza. Jego pierwsze zadanie polega na rozwikłaniu zagadki śmierci żony lokalnego sędziego. Jej ciało odnaleziono przybite do drzewa, ze swastyką wymalowaną na skórze. Lista podejrzanych jest bardzo długa...

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


2.Białe piórko - DVDRip, polski lektor

Angielskie miasteczko Hastings, maj 1940 roku. Inwalida wojenny, sierżant Paul Milner, rozpoczyna pracę w miejscowym komisariacie. Jego żonie Jane wciąż trudno jest zaakceptować jego kalectwo. Tymczasem w hotelu 'Białe Pióro', przyłapano młodą pokojówkę, Edith Johnson, na przecinaniu linii telefonicznych. Detektyw Christopher Foyle przesłuchuje dziewczynę podejrzewaną o sabotaż. Wkrótce zostaje zastrzelona właścicielka hotelu, Margaret Ellis. W trakcie śledztwa, Foyle odkrywa, że celem zabójcy był Guy Spencer, przywódca tajnej pronazistowskiej organizacji, której zebranie odbywało się feralnego dnia w hotelu. Detektyw dowiaduje się także, że Spencer jest w posiadaniu listu z Biura Spraw Zagranicznych, a angielski wywiad wojskowy doskonale wie o poczynaniach grupy.

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


3.Lekcja zabijania - DVDRip, polski lektor

Czerwiec 1940 r. Wobec zagrożenia ze strony Niemiec, władze ogłaszają mobilizację. Przeciwnik wojny, David Beale, odmawia stawienia się w jednostce. Żąda przyznania mu statusu pacyfisty. Jednak sędzia Lawrence'a Gascoigne odrzuca jego prośbę, a Beale'a każe aresztować. Nocą wiesza się on w celi. Foyle ozpoczyna dochodzenie. Wkrótce ktoś zaczyna grozić sędziemu, po czym telefonicznie wzywa go, by przyjechał do swojego letniego domku. Niestety, wcześniej przybywa na miejsce 11-letni Joe, chłopiec przygarnięty przez rodzinę Gascoigne na czas wojny. Malec ginie od wybuchu bomby podłożonej w chacie. Detektyw stara się ustalić, czy zamach na sędziego związany jest z procesem Beale'a czy może z dawniejszą sprawą. Tymczasem Samantha Stewart, kierowca Foyle'a, poznaje Carla Lucciano, pochodzącego z Włoch przyjaciela detektywa. Dziewczyna zaczyna się spotykać z jego synem, Tonym. Gdy Włochy przyłączają się do wojny, grupa mieszkańców Hastings mści się na rodzinie Lucciano, podpalając ich restaurację.

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


4.Dzień orła - DVDrip, polski lektor (napisy w scenach pominiętych w polskiej emisji).

Sierpień 1940 r. Rozpoczyna się powietrzna bitwa o Anglię. Po jednym z nalotów zniszczonych zostaje wiele domów w Hastings. W ruinach budynku państwa Daviesów, ratownicy znajdują zwłoki zasztyletowanego gospodarza, Grahama. Był on kierowcą ciężarówki i przewoził dzieła sztuki z londyńskich muzeów i galerii do Walii, by uchronić je przed zniszczeniami wojennymi. W zaciśniętej dłoni ofiary detektyw Christopher Foyle znajduje złoty łańcuszek z serduszkiem. Przesłuchuje następnie żonę zmarłego, Joyce. Kobieta ma alibi - feralnego dnia przebywała w Brighton ze swoim kochankiem, Trevorem. Pani Davies twierdzi także, że mąż nie wiedział o jej romansie. Foyle podejrzewa, że mężczyzna zamordowany został z powodu wykonywanej pracy. Tymczasem u detektywa zjawia się jego syn Andrew, pilot RAF-u. Chłopak jest zawiedziony, gdyż dowództwo przydzieliło go do służby w ośrodku radarowym. Niebawem zostaje on oskarżony o przekazywanie informacji wrogowi. Z kolei kierowcę Foyle'a, Samanthę, odwiedza jej ojciec, od zawsze przeciwny wstąpieniu córki do armii.

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


5.Pięćdziesiąt okrętów - TVRip.

Wrzesień 1940 r. Jedna z bomb spadających na Hastings, trafia w dom, w którym Samantha Stewart, kierowca detektywa Foyle'a, wynajmowała mieszkanie. Właścicielka budynku, sędziwa pani Harrison, zostaje okradziona przez szabrowników. Wkrótce wychodzi na jaw, że to niektórzy członkowie ochotniczej straży pożarnej dokonują kradzieży. Pewnego wieczoru, gdy detektyw Foyle spotyka się ze swoją dawną ukochaną, Elizabeth, ojciec jednego z domniemanych złodziei, Richard Hunter, zostaje zastrzelony. Mieszkańcy miasteczka są przekonani, że mężczyzna uzależniony od alkoholu, popełnił samobójstwo. Foyle jednak poddaje w wątpliwość tę wersję wydarzeń. Badając przeszłość ofiary odkrywa, że przed laty jakaś tajemnica połączyła nieudacznika Huntera i przebywającego wówczas w Anglii z rządową misją bogatego amerykańskiego przemysłowca, Howarda Paige'a. Prawdopodobnie mężczyźni poznali się w trakcie studiów w Oksfordzie. Sprawa jeszcze bardziej się komplikuje, gdy okazuje się, że jedynym świadkiem śmierci Richarda jest niemiecki szpieg oczekujący na egzekucję. Tymczasem Samantha, bezskutecznie poszukująca dla siebie nowego lokum, decyduje się zamieszkać w celi aresztu.

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


6.Jeden z niewielu - TVRip.

Wrzesień 1940 r. Samochód Foyle'a zostaje ostrzelany i niemal staranowany na drodze przez ciężarówkę wypełnioną beczkami. Na zakręcie auto dostawcze wpada do rowu i wybucha. Detektyw odkrywa, że eksplodowało przewożone nielegalnie paliwo rakietowe. Kierowca Foyle'a, Samantha, pomaga mu w śledztwie. W miejscowej bazie paliwowej, kierowanej przez Michaela Bennetta, dziewczyna podaje się za nowo zatrudnionego kierowcę. Wkrótce zaprzyjaźnia się z pracującą tam Connie Dewar. Młoda kobieta jest zakochana w pilocie, Reksie Talbocie, który jest z kolei najlepszym kolegą syna detektywa, Andrew. Sam domyśla się, że jej nowa znajoma ma wiele wspólnego z kradzieżą paliwa. Connie zostaje jednak zamordowana. Okazuje się też, że dziewczyna była w ciąży i nikomu nie zdradziła, kto jest ojcem dziecka. Wśród podejrzanych o dokonanie zbrodni jest Andrew, gdyż jako ostatni widział ofiarę żywą. Foyle musi dowieść, że jego syn jest niewinny.

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!
7.Gry Wojenne - TVRip.

Październik 1940 roku. W Londynie zamordowana zostaje sekretarka międzynarodowej firmy sir Reginalda Walkera. Okazuje się, że młoda kobieta wypadła z okna tuż po tajnym posiedzeniu, w którym brała udział. Wkrótce do luksusowej posiadłości biznesmena, włamuje się członek straży obywatelskiej, Harry Markham. Ubogi chłopak liczy, że za pieniądze z wykonania zleconego mu zadania będzie mógł zapewnić lepszą przyszłość sobie i siostrze Lucy. Dziewczyna jest przerażona na wieść o czynie swojego brata. Dowiaduje się także, że Harry został ranny podczas ucieczki. Tymczasem do rezydencji Walkera, przybywa Christopher Foyle. Zdenerwowany gospodarz chce zatuszować sprawę i nie dopuścić do wszczęcia dochodzenia. Wkrótce w Hastings dochodzi do kolejnej tragedii. W trakcie rutynowych ćwiczeń zastrzelony zostaje Markham. Detektyw nie wierzy, iż był to nieszczęśliwy wypadek. Odkrywa też, że kilka dni przed śmiercią zmarły spotkał się z jego przyjacielem, adwokatem niemieckiego pochodzenia, Stephenem Beckiem (Alan Howard). Foyle prowadząc drobiazgowe śledztwo wpada na trop poważnej afery na najwyższych szczeblach finansjery.

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


8.Tchórza nora - TVRip.

Jest rok 1940. Właśnie trwa bombardowanie Londynu. Nieco wcześniej tego samego dnia złodzieje włamują się do magazynu z żywnością. Podczas próby kradzieży zostają zaskoczeni przez strażników. Jeden z włamywaczy, Matthew Farley, zostaje ranny podczas ucieczki. Jego kompani ukrywają go w szopie. Zaniepokojona matka chłopaka, Kate, zgłasza jego zaginięcie na policji. Śledztwo prowadzi sierżant Milner. Tymczasem w pensjonacie "Brookfield Court" panuje beztroska atmosfera. Jest to miejsce, gdzie przed wojenną zawieruchą schronili się zamożni ludzie. W ośrodku zjawia się detektyw Foyle, który został zawieszony w czynnościach służbowych za rzekomą działalność wywrotową podczas bombardowania stolicy. Okazuje się, że w "Brookfield Court" został zamordowany prawnik, Frank Vaudrey. Foyle chce oczyścić się z ciążących na nim zarzutów. Zamierza także rozwiązać zagadkę śmierci Vaudreya.

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


9.Francuski desant - TVRip.

Miasteczko Hastings, Anglia, 1941 rok. Inspektor Christopher Foyle chciałby zmienić pracę i miejsce zamieszkania, by móc aktywniej włączyć się w obronę kraju. O pomoc w tej sprawie zwraca się do swojego szwagra, komandora Charlesa Howarda, który mógłby za niego poręczyć w sztabie marynarki w Liverpoolu. Jednak w tamtejszym dowództwie dochodzi do konfliktu między generałem Gilesem Messingerem z Wojskowej Służby Wywiadowczej MI5 a porucznikiem Jamesem Wintringhamem z rywalizującej z MI5 organizacji szpiegowskiej. W tym czasie Foyle i jego pomocnik Milner aresztują handlarza sprzedającego towary po czarnorynkowych cenach. Tuż potem w pobliżu sklepu zatrzymanego w eksplozji ginie syn gen. Messingera, William. Nie wiadomo, czy wybuch był jedynie nieszczęśliwym wypadkiem. Część świadków sugeruje samobójstwo. Jednak w trakcie śledztwa Foyle nabiera podejrzeń, że w sprawę zamieszani są członkowie MI5.


Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


10.Ogień nieprzyjacielski - TVRip.

W lutym 1941 r. nasilają się działania wojenne. Ceniony chirurg, Patrick Jamieson, rekwiruje jeden z domów w okolicach Hastings, by utworzyć w nim tymczasowy szpital dla rannych lotników RAF-u. Niepocieszony właściciel posiadłości, sir Michael Waterford oraz jego gospodyni, pani Roecastle, muszą opuścić dom. Poczynania Jamiesona wzbudzają też niezadowolenie lekarza wojskowego, kapitana Lawrence'a Smythe'a, który sprzeciwia się nowatorskim metodom leczenia stosowanym przez młodego chirurga. Tymczasem detektyw Foyle przeżywa kolejną rocznicę śmierci żony. Przy jej grobie nie zastaje syna, Andrew. Okazuje się, że między chłopakiem, a jednym z naziemnych pracowników RAF-u, Gordonem Drakem, doszło do gwałtownej sprzeczki. Do Foyle'a przychodzi protegowany Jamiesona, dr Wrenn, by zawiadomić go, że ktoś sabotuje pracę lekarzy, czym stwarza zagrożenie dla pacjentów. Jednocześnie narasta konflikt między Jamiesonem a kapitanem Smythem. Wkrótce w pobliżu szpitala zostają znalezione zwłoki Drake'a. Detektyw Foyle rozpoczyna śledztwo. Wśród podejrzanych znajduje się także jego syn...


Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!11.Walka na polach - TVRip.

Na polu w okolicach Hastings rozbija się niemiecki samolot. Schwytani piloci, Sabartovsky i Schimmel są przesłuchiwani przez majora Cornwalla. Tymczasem farmer Hugh Jacksona nabywa nowy traktor. Rywalizujący z nim Curling nie ukrywa zazdrości. Nazajutrz Jackson zostaje znaleziony martwy. Wkrótce w miasteczku pojawia się kolejny Niemiec, Weiser. Dołącza on do innych jeńców. Prowadzący śledztwo w sprawie śmierci farmera Foyle znajduje w sypialni ofiary damską bieliznę, chociaż żona zmarłego uciekła przed laty z jednym z parobków, Andrew (Philip Martin Brown). Okazuje się, że znaleziona garderoba należy do Barbary, jednej z pracownic gospodarstwa. Sam zatrudnia się u Jacksonów, by zdobyć w ten sposób nowe informacje. Jednocześnie detektyw wpada na trop tajemniczego mężczyzny, którym okazuje się Andrew. Odkrywa też, że jedna z miejscowych dziewczyn, Rose, spodziewa się dziecka, którego ojcem był właśnie zamordowany Jackson.


Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


12.Wojna nerwów - TVRip.

Detektyw Foyle i sierżant Milner prowadząc dochodzenie w sprawie przemytu trafiają do stoczni należącej do braci Marka i Petera Talbotów. Wkrótce dochodzi do ataku bombowego na doki. Na miejsce przybywa ekipa rozbrajająca teren z niewypałów. Saperzy znajdują w stoczni ogromną ilość pieniędzy. Nie zawiadamiają jednak policji o swoim odkryciu i postanawiają zatrzymać gotówkę. Sprawa wychodzi na jaw, gdy jeden z mężczyzn zostaje uprowadzony. Tymczasem Rose, zastępca komisarza, prosi Foyle'a, żeby zwrócił uwagę na niejakiego Raymonda Cartera. Rose twierdzi, że mężczyzna, który sprowadził się niedawno do Hastings ze swoją narzeczoną, malarką Lucindą Sheridan jest niebezpiecznym agitatorem i komunistą. Detektyw odkrywa jednak, że Carter prawdopodobnie kolaboruje z wrogiem i być może jest zamieszany w aferę w stoczni Talbotów.


Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!13.Inwazja - TVRip.

Marzec 1942 r. W Hastings zjawiają się pierwsze oddziały armii amerykańskiej. Mają za zadanie wybudować lotnisko na ziemi należącej do pewnego farmera, zarekwirowanej przez rząd. Mężczyzna nie jest z tego zadowolony. Do miasta przybywa owdowiały detektyw Christopher Foyle, by zaprowadzić spokój. Wkrótce zostaje uduszona barmanka Susan Davies. Kobieta była w ciąży i spotykała się z jednym z Amerykanów. Ponadto nielegalnie handlowała whisky na zlecenie swojego pracodawcy Alana Cartera. Tymczasem sierżant Paul Milner bada sprawę śmierci swojego przyjaciela Willa Graysona, który zginął w pożarze własnego domu. Przed tragedią mężczyzna był w barze Cartera. Z niezrozumiałych dla Milnera przyczyn Grayson nie opuścił płonącego budynku.


Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


14.Zła krew - TVRip.

Sierpień 1942 rok. Tajemniczy samolot zrzuca bombę w pobliżu jednej z farm. Wkrótce w gospodarstwie zaczynają chorować i umierać zwierzęta. Żona farmera zapada na dziwną chorobę, zaraz po niej zaczyna chorować Sam. Prowadząc dochodzenie, Foyle wpada na trop prac nad bronią biologiczną. Oprócz tego musi znaleźć jakiś lek dla Sam. Jej choroba wydaje się jednak nieuleczalna. W tym czasie sierżant Milner bada sprawę śmierci bohatera wojennego.


Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


15.Ponura zima - TVRip.

Grudzień 1942: Inspektor Foyle prowadzi dochodzenie w sprawie śmierci Grace Phillips, która zginęła na skutek wypadku w fabryce amunicji. Na tydzień przed śmiercią zasmucona kobieta wspomniała swojemu przyjacielowi, Harry'emu Osborne'owi o kradzieży związanej z jej kolegą z pracy. Tymczasem do sierżanta Milnera, przyjeżdża jego żona, Jane, której mężczyzna z powodu separacji nie widział od ponad dwóch lat. Okazuje się, że Jane znała zabitą dziewczynę i miała przekazać ważne informacje mężowi. Niestety, zostaje zamordowana. Wszystko wskazuje na to, że mordercą był sam Milner. Foyle zostaje zmuszony do zawieszenia go w obowiązkach. Tymczasem pracownicy komisariatu są całkowicie pochłonięci sprawą pewnego tłustego indyka.


Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


16.Ofiary wojny - TVRip.

Marzec 1943 roku. W laboratorium wojskowym, w którym opracowuje się nowy rodzaj broni, zostaje zamordowany człowiek. Foyle prowadzi dochodzenie w sprawie braci zmuszonych przez hiszpańskiego dyplomatę do wzięcia udziału w akcji sabotażowej. Po powrocie do domu detektyw zastaje w nim swoją córkę chrzestną Lydię i jej młodszego syna Jamesa. Chłopak ma poważne problemy. Jego szkoła została zbombardowana, zginęło wielu uczniów, a sam James na skutek traumatycznych przeżyć, przestał mówić. Kłopoty sprawia również, sama Lydia, która ku zdziwieniu Foyle'a, znika. Sam pomaga detektywowi w zajmowaniu się chłopcem. W dodatku działania Foyle'a hamuje zastępca komisarza Parkins, który chce przejąć nad nim kontrolę. Cierpliwość Foyle zostaje wystawiona na poważną próbę.


Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


17.Plan ataku - TVRip.

Kwiecień 1944 roku. Wydaje się, że koniec wojny jest już blisko. Tymczasem w pobliżu komisariatu policji Hastings, ktoś otwiera ogień i zabija oficera Johna Mereditha. W tej sytuacji inspektor Foyle nie ma wyboru, musi odłożyć na później pisanie pamiętnika i wrócić do przerwanej pracy detektywa.


Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


18.Złamane dusze - TVRip.

Foyle prowadzi kilka pozornie niepowiązanych ze sobą śledztw. Najważniejsze z nich wiąże się z zabójstwem dr. Juliana Wortha, pracownika pobliskiego szpitala dla żołnierzy i lotników z problemami psychicznymi. Dr Worth został znaleziony w swoim biurze z nożem do otwierania listów wbitym w klatkę piersiową. Wiadomo, że nie był lubiany przez kolegów po fachu i niebawem miał zamiar odejść do nowej pracy. Oprócz tego inspektor pomaga policji w poszukiwaniach piętnastoletniego chłopaka, który uciekł z domu w Londynie i mógł wrócić do opustoszałego po ewakuacji mieszkańców Hastings. W dodatku Foyle bada sprawę śmierci jeńca wojennego, Niemca Johanna, który pracował na pobliskiej farmie, pomagając pani Rose Dawson i jej synowi. Po powrocie z niewoli Freda Dawsona Johann przestał być mile widziany. Jego ciało znaleziono nieopodal farmy. Mężczyzna najprawdopodobniej uciekł z obozu jenieckiego.


Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!

19.Droga Wolna - TVRip.

Wielka Brytania, maj 1945 roku. Właśnie ogłoszono koniec II wojny światowej. Inspektor Christopher Foyle reprezentuje policję w komitecie z okazji obchodów Dnia Zwycięstwa. Niespodziewanie spotyka swojego starego znajomego, majora Johna Kiefera, przedstawiciela wojsk amerykańskich. Gdy jeden z członków komitetu zostaje zamordowany, uroczystość odchodzi w cień, a Foyle postanawia zdemaskować zabójcę. Podczas dochodzenia musi zbadać pewną tajemnicę, którą alianci woleliby zapewne zachować w sekrecie.


Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


20.Rosyjski dom - TVRip.

Hastings, czerwiec 1945 roku. Inspektor Christopher Foyle nie może znaleźć dla siebie zastępcy. Pewnego dnia kontaktuje się z nim brygadier Timothy Wilson, jego były dowódca z czasów i wojny światowej, który poszukuje jeńca wojennego, Ivana Spiakova. Rosjanina czeka deportacja do ZSRR. Tymczasem Sam Stewart pracuje w pobliskim Brighton dla artysty Sir Leonarda Spencera-Jonesa. Sir Leonard zatrudnia ogrodnika Nikolaja Valyshkina, innego rosyjskiego jeńca wojennego i stara się załatwić mu pobyt w Wielkiej Brytanii. Pewnego dnia Spencer-Jones zostaje zamordowany, a Nikolai staje się głównym podejrzanym w sprawie. Foyle i sam ruszają jego tropem i docierają do Londynu, gdzie znajduje się Rosyjski Dom.


Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


21.Czas zabijania - TVRip.

Lipiec 1945 roku. Dowódca wojsk amerykańskich stacjonujących w Hastings zamierza rozdzielić białych i czarnych żołnierzy, aby uniknąć konfliktów rasowych między nimi. Komisarz Christopher Foyle ma własny pogląd na te sprawy i nie waha się przypominać wszystkim, o co walczyli w zakończonej właśnie wojnie. Tymczasem Samantha podejmuje pracę w miejscowym pensjonacie, należącym do jej przyjaciela Adama Wainwrighta. W jednym z pokoi mieszka Mandy Dean. Tę młodą kobietę wyrzucono z domu za to, że zaszła w ciążę z czarnoskórym amerykańskim żołnierzem, Gabe'em Kellym. Samantha stara się pomagać dziewczynie i jej nowo narodzonej córeczce. Pewnego dnia Mandy zostaje znaleziona martwa na terenie amerykańskiej bazy wojskowej. Głównym podejrzanym w sprawie staje się Gabe. Jednak prowadzący dochodzenie Foyle nie wierzy, że Afroamerykanin byłby zdolny do zabicia matki swojego dziecka.


Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


22.Kryjówka - TVRip.

Foyle ma w końcu udać się na zasłużoną i wyczekiwaną emeryturę. Snuje plany wyjazdu do Ameryki. Dowiaduje się jednak o procesie syna miejscowych notabli, który został oskarżony o zdradę (udział w British Free Corps walczącym po stronie nazistów). Foyle postanawia na koniec służby przyjrzeć się tej sprawie.


Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!  Kategoria: Seriale Zagraniczne

 
Szanowni Panstwo, wszedles do witryny jako niezarejestrowany uzytkownik.
Zachecamy do rejestracji lub wejsc na strone zalogowany!
 
Informacja
Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy.
andrzejzwt
andrzejzwt
Dzisiaj 20:15:32

kurwa mac
andrzejzwt
andrzejzwt
Wczoraj 14:10:46

potrzebuje pilnie admina
sewirus
sewirus
14 Listopad 2014

admin już strony nie sprzedajesz? :D
andrzejzwt
andrzejzwt
2 Listopad 2014

wlcm
Poldek11
Poldek11
30 Październik 2014

givber milego zycze
dbv
dbv
25 Październik 2014

Witam wlcm
andrzejzwt
andrzejzwt
23 Październik 2014

witam po dłuższej przerwie
weber
weber
19 Październik 2014

Witam wszystkich beer
melantiq
melantiq
24 Sierpień 2014

czemu artykule niektore mi znikly?
admin
admin
20 Sierpień 2014

andrzej a cos ci nie dziala

Tylko zarejestrowani użytkownicy mog pisać na czacie.
Statystyki
+22  
Artykulow: 28237
+0  
Komentarze: 443
+0  


Spolecznosc:
Administrator: 2
Super Moderator: 0
Moderator: 0
VIP : 16
Uploader : 62
Leydis: 5
Uplinker:

Membership:
Dzis: 0
Wczoraj: 0
W tym tygodniu: 1
W tym miesiacu: 24
DataLife Engine CMS Polski Support DLE - DleSupport.pl

Wszystkich: 16
Gości: 7
Userów: 0
Roboty: crawl Bot, robot Bot, Google Bot, robot Bot, robot Bot, Google Bot, Google Bot, robot Bot, robot Bot

Ostatnio Online: kolombo15, Zelwik, bogussib, Vanisz, hea, umilka, wasyl001, j.avagar, Grapeshot, danix20, raczek, Black0002, jackoduzy, Cake112, marek_39, Zater1, mi280286, czmajl, vitek, arekkk99

TAGI
(2011), (2012), (2013), (2014), Akcja, caly film, caЕ‚y film, Dance, do pobrania, download, Dramat, Fantasy, film, Film Polski, free, full, full movie, gra, Horror, House, Komedia, KryminaЕ‚, lektor pl, napisy pl, Online, pc, pobierz, POLSKA WERSJA JĘZYKOWA, Pop, prophet, Przygodowy, RELOADED, rock, Sci-Fi, Thriller, Wallpapers, warez, Wojenny, za darmo, za-uploaduj.pl

Pokaż wszystkie tagi
 
Polecane Filmy:

 ZAPRASZAMY !!!
 Millerowie / We're the Millers (2013) PL.THEATRiCAL.BDRip.XviD-BiDA / Lektor PL
 Koneser / La Migliore offerta (2013) PL.BRRip.XviD-Zet / Lektor PL
 W Ciemno / Out in the Dark (2013) PL.HDTV.XviD-BiDA / Lektor PL
 Wyprawa Kon-Tiki / Kon-Tiki (2012) PL.BRRip.XviD-BiDA / Lektor PL
 Gangster / Lawless (2012) PL.BRRip.XviD-BiDA
 Wypełnić pustkę / Fill The Void (2012) PL.DVDRip.XviD-Zet / Lektor PL
 Battlestar Galactica : Krew i chrom / Battlestar Galactica: Blood and Chrome (2012) PL.BRRip.XviD-Zet / Lektor PL
 Nieobliczalni / De l autre cote du periph (2012) PL.BRRip.XviD-Zet / Lektor PL
 Wielkie wesele / The Big Wedding (2013) PL.BDRip.XviD-GHW / Lektor PL
 Red 2 (2013) PL.BRRip.XviD-BiDA / Lektor PL
 Mechanik: Prawo zemsty / The Mechanic (2011) PL.DVDRip.XviD-DiAM0ND / Lektor PL
 Hipnotyzer / Hypnotisören / The Hypnotist (2012) PL.BRRip.XviD-BiDA / Lektor PL
 Wielkie nadzieje / Great Expectations (2012) PL.BRRip.XViD-J25 / Lektor PL
 Elizjum / Elysium (2013) PL.BRRip.XviD-BiDA / Lektor PL
 Hirokin: Ostatni Samuraj / Hirokin: The Last Samurai (2012) PL.BRRip.XviD-BiDA / Lektor PL
 Ocean's 13 / Ocean's Thirteen (2007) PL.BRRip.x264-ReduxA / Lektor PL
 Jeszcze większe dzieci / Grown Ups 2 (2013) PL.BRRip.XviD-BiDA / Lektor PL
 Jobs (2013) PLSUBBED.LQ.BRRiP.XViD-MX / Napisy PL
 Wolverine / The Wolverine (2013) PL.EXTENDED.LQ.BRRip.XviD-BiDA / Lektor PL
 Mulholland Drive / Mulholland Dr. (2001) PL.BRRip.x264-ReduxA / Lektor PL
 Fineasz i Ferb: Podróż w drugim wymiarze (2011) PLDUB.DVDRip.XViD.AC3-J25 / DUBBiNG PL
 Głosy niewinności / Voces inocentes (2004) PL.DVDRip.XviD-NoName
 300 mil do nieba (1989) PL.HQDVDRip.XviD.AC3-LTS / Film Polski
 Egzorcyzmy Emily Rose / The Exorcism of Emily Rose (2005) PL.BRRip.x264-ReduxA / Lektor PL
 Martwy policjant / Officer Down (2013) PL.BRRip.XviD-Zet / Lektor PL
 Smerfy 2 / The Smurfs 2 (2013) PLDUB.BRRip.XviD-GHW | DUBBiNG PL
 W imię króla II: Dwa światy / In The Name Of The King 2: Two Worlds (2011) PL.BRRip.XviD-Zet | LEKTOR PL
 Iluzja / Now You See Me (2013) Lektor PL.THEATRiCAL.BDRip.XviD-GHW
 W ciemność. Star Trek / Star Trek Into Darkness (2013) PL.LQ.BRRip.XviD-BiDA | Lektor PL
Menu
Top Zapraszający

melantiq

Zaproszonych: 47
Artykułów: 1571
Komentarzy: 19

Jaca666

Zaproszonych: 10
Artykułów: 1122
Komentarzy: 1

martin.uk

Zaproszonych: 1
Artykułów: 216
Komentarzy: 1

djbest

Zaproszonych: 1
Artykułów: 271
Komentarzy: 4

shadows76

Zaproszonych: 1
Artykułów: 258
Komentarzy: 30

Yakuza_

Zaproszonych: 1
Artykułów: 155
Komentarzy: 37

bolan

Zaproszonych: 1
Artykułów: 352
Komentarzy: 5
 
Ankieta

Jak oceniasz stronę™?

Świetna
Dobra
Może być‡...
Sł‚aba
...dno
 
<b>Polecane Filmy:</b>    
 Call of Duty: Ghosts (2013) XBOX360-Szalony / POLSKA WERSJA JĘZYKOWA
 Call of Duty: Ghosts (2013) - RELOADED
 Battlefield 4 (2013) RELOADED | POLSKA WERSJA JĘZYKOWA
 FIFA 14 (2013) DZiKi | POLSKA WERSJA JĘZYKOWA
 WRC 4 / WRC: FIA World Rally Championship 4 (2013) RELOADED
 Batman: Arkham Origins (2013) RELOADED | POLSKA WERSJA JĘZYKOWA
 Assassin's Creed IV: Black Flag (2013) XBOX360-COMPLEX
 Wargame - European Escalation (2012) GOG / polska wersja językowa
 Magrunner: Dark Pulse (2013) GOG / polska wersja językowa
 DMC: Devil May Cry (2013) POLiSH.REPACK-O22y / polska wersja językowa
 F1 2013 (2013/RePack) z10yded / polska wersja językowa
 FIFA 14 (2013) PS3-PSBREAK / POLSKA WERSJA JĘZYKOWA
 FIFA 14 (2013) XBOX360-SRT | POLSKA WERSJA JĘZYKOWA
 Alien Rage Unlimited (2013) PL
 The Settlers 7: Droga do Królestwa / Paths to a Kingdom - Deluxe Gold Edition (2010) | POLSKA WERSJA JĘZYKOWA
 Euro Truck Simulator 2 + Going East! Ekspansja Polska (2012) / polska wersja językowa
 Pro Evolution Soccer (2014) | RELOADED
 Urban Trial Freestyle (2013) PL
 Grid 2 (2013) RELOADED / polska wersja językowa
 Grand Theft Auto V (2013) XBOX360-QUACK / POLSKA WERSJA JĘZYKOWA
 Lost Planet 3 (2013) FLT / polska wersja językowa
 Grand Theft Auto IV / GTA 4 (2008) RAZOR1911 | POLSKA WERSJA JĘZYKOWA
 Orcs Must Die! 2 (2012) PROPHET | POLSKA WERSJA JĘZYKOWA
 Dragon Age II / Dragon Age 2 (2011) RELOADED | POLSKA WERSJA JĘZYKOWA
 Tomb Raider (2013) SKIDROW | POLSKA WERSJA JĘZYKOWA
 Medal of Honor Warfighter (2012) FLT / POLSKA WERSJA JĘZYKOWA
 Assassin's Creed: Brotherhood (2011) SKIDROW / polska wersja językowa
 Likwidator / The Last Stand (2013) PL.BRRip.Xvid-BiDA | Lektor PL
 Call of Juarez: Gunslinger (2013) RELOADED | POLSKA WERSJA JĘZYKOWA
 Assassin's Creed III (2012) PL BlackBox / POLSKA WERSJA JĘZYKOWA